Üsküdar Mitsubishi Servisi

Üsküdar Mitsubishi Servisi

Üsküdar Mitsubishi servisi, İstanbul Üsküdar’da bulunan ve Mitsubishi marka model her aracın bakımından sorumlu yetkili araç servisidir. Servis içerisinde araçların her aksanı için oluşturulmuş bölümler vardır. Bu bölümler alanında uzman yetkililer tarafından aktif olarak çalışmaktadır. Servisin Mitsubishi marka araçlar için sunmuş olduğu hizmetler aşağıda verildiği şekildedir;

 1. Periyodik bakım
 2. Kış bakım
 3. Bahar bakım
 4. İç ve dış bakım
 5. Motor bakım
 6. Elektrik arıza
 7. Oto vale hizmeti
 8. Oto lastik değişimi
 9. Oto aksesuar takımı
 10. Yedek parça
 11. Egzoz emisyon ölçümü

Üsküdar Mitsubishi Servisi

Üsküdar Mitsubishi Servisi Yedek Parça

Üsküdar Mitsubishi Servisi Yedek Parça

Kaza veya darbenin etkisiyle araçların bazı parçalarında kayıplar yaşanmaktadır. Bu kayıpları tamir etmek bazı durumlarda mümkün değildir.  Böyle durumlarda aracın eski halini alması için hasar gören parçanın yerine yedek parça takılmaktadır. Takılan bu yedek parçalar ile araç eski hızına ve görüntüsüne kavuşmaktadır. Yedek parça taktırırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bunlar;

 1. Orijinal firma standartlarına uygun parçaların tercih edilmesi gerekir.
 2. Takılan sahte parçalar, aracın değer kaybetmesine sebep olmaktadır.
 3. Süs için takılan parçaların araç ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Takılan parçanın ana parçadan büyük ve küçük olması aracın seyir halindeyken hızlanmasına engel olmaktadır.
 4. Yedek parça alanında uzman yetkili bir kişiye taktırılmalıdır.

 

Üsküdar araç bakım ve onarım çalışmalarınızda uzman ekimizle tüm sorunlarınızda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Üsküdar Mitsubishi Servisi Yedek Parça

Üsküdar Mitsubishi Servisi Ücreti

Üsküdar Mitsubishi Servisi Ücreti

Üsküdar Mitsubishi servisi, her marka model Mitsubishi aracın bakımından sorumludur. Servise gün içerisinde gelen araçların arıza ve hasar nedenleri birbirinden farklıdır. Servisin öncelikli olarak yapması gereken araçtaki hasarın ne olduğunu tespit etmek olmalıdır. Arıza ve hasarın tespit edilmesinden sonra araç sahibine ücret konusunda bilgi verilmektedir. Ücret konusunda doğru ve net bilgi servis üzerinden alınmalıdır.

Üsküdar Mitsubishi Servisi Ücreti

En Yakın Mitsubishi Yetkili Servis

En Yakın Mitsubishi Yetkili Servis

Araç bakım konusunda hizmet veren birçok servis vardır. Hizmet veren her servis, her araç konusunda bilgiye sahip değildir. Daha önce Mitsubishi marka model araçlar ile çalışmamış bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Her hangi bir arıza veya hasar anında en yakın Mitsubishi servisine başvurulmalıdır. İstanbul, Üsküdar Mitsubishi Servisi olarak tüm Mitsubishi modellerine oto servis çalışmaları uygulamaktayız. Üsküdar oto tamir servisi işlemleriniz için online randevu talebi oluşturabilirsiniz.

En Yakın Mitsubishi Yetkili Servis