Üsküdar Mercedes Servisi

Üsküdar Mercedes Servisi

Üsküdar Mercedes servisi, İstanbul Üsküdar içerisinde bulunan ve her model Mercedes araç için etkin olarak bakım hizmeti sağlayan yetkili servistir. Servis, eski yeni fark etmeksizin her araca hizmet sunmaktadır. Servisin Mercedes araçlar için sunmuş olduğu hizmetler aşağıda verildiği şekildedir;

 1. Periyodik bakım
 2. Kış ve bahar bakım
 3. Motor bakım
 4. Akü bakım
 5. Yağ ve filtre değişimi
 6. Elektrik arıza
 7. Egzoz emisyon ölçüm
 8. Oto aksesuar değişimi
 9. Oto vale hizmeti
 10. Oto lastik değişimi
 11. Yedek parça

Üsküdar Mercedes Servisi

Üsküdar Mercedes Yedek Parça

Üsküdar Mercedes Yedek Parça

Yedek parça, araçların kaza veya darbe sonuncunda kaybettikleri parçaların yerine takılan yeni parçaları kapsamaktadır. Artık işlevini yerine getiremeyecek durumda olan parçaların yerine takılan bu parçalar, aracın eski görünüm ve performansına kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Yedek parça konusunda dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bunlar;

 1. Yedek parça alanında uzman bir kişiye taktırılmalıdır.
 2. Yedek parça, Mercedes firma standartlarında üretilmiş orijinal parçalardan seçilmelidir. Orijinal olmayan parçalar aracın değer kaybetmesine sebep olmaktadır.
 3. Aracın parçasından daha büyük veya daha küçük bir parçanın araca takılması doğru değildir. araçla uyumlu olmayan parçalar, aracın performansının düşürmektedir.

Üsküdar Mercedes Yedek Parça

Üsküdar Mercedes Servis Ücreti

Üsküdar Mercedes Servis Ücreti

Mercedes servise gün içerisinde birçok model Mercedes araç gelmektedir. Servise gelen araçların fiyat bilgisi modeline göre belirlenmemektedir. Fiyat konusunda belirleyici olan tek şey hasarın ne olduğudur. Servis yetkilileri öncelikli olarak, araçta oluşan hasarın ne olduğunu tespit etmekte ve ona göre araç sahibini bilgilendirmektedir.
Bir servisin aracı görmeden fiyat belirtmesi doğru değildir. Mercedes araç ile ilgili ayrıntılı ücret bilgisi için servise başvurulmalıdır. İstanbul, Libadiye Mercedes Servisi olarak tüm Mercedes modellerine oto servis hizmeti sunmaktayız. Üsküdar oto servisimizde yapılan tüm çalışmalar profesyonel ekiplerce uygulanmaktadır. 

Üsküdar Mercedes Servis Ücreti

En Yakın Yetkili Mercedes Servis

En Yakın Yetkili Mercedes Servis

Güncel teknoloji ile üretilen araçların mekanik bağlantıları birbirinden farklıdır. Bu farklılık bakım işlemlerinde uzmanlık ve donanımlı ekipman gerektirmektedir. Daha önce Mercedes marka model bir araç ile çalışmamış servise araç teslimi yapılmamalıdır. Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan bir servis aracın daha fazla hasar almasına sebep olacaktır. Bu anlamda her hangi bir arıza veya kaza anında en yakın Mercedes servisine başvurulmalıdır. Üsküdar motor yağ ve filtre değişimi işlemlerinizde araçlarınızı güvenle servisimize teslim edebilirsiniz.

En Yakın Yetkili Mercedes Servis