Üsküdar BMW Servisi

Üsküdar BMW Servisi

Üsküdar BMW servisi, İstanbul Üsküdar içerisinde bulunan ve her model BMW araç için bakım hizmeti sağlayan bir yetkili servistir. Servis, kurulduğu günden bu yana İstanbul un her ilçesine aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Servisin BMW araçlar için sunduğu hizmetler aşağıda verildiği şekildedir;

 1. Egzoz emisyon ölçüm
 2. Oto aksesuar değişimi
 3. Oto vale hizmeti
 4. Oto lastik değişimi
 5. Yedek parça
 6. Periyodik bakım
 7. Kış ve bahar bakım
 8. Motor bakım
 9. Akü bakım
 10. Yağ ve filtre değişimi
 11. Elektrik arıza

Üsküdar BMW Servisi

Üsküdar BMW Yedek Parça

Üsküdar BMW Yedek Parça

Yedek parça, aracın kaza ve darbe sonucunda eksilen veya işlevinin kaybeden parçaların yerine takılan yedek parçaları kapsamaktadır. Yedek parça ile araç kaybolan görüntüsüne ve hızına kavuşmaktadır. Ancak yedek parça konusunda dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar;

 1. Yedek parça uzman bir servise taktırılmalıdır.
 2. Firma standartlarına uygun orijinal parçaların tercih edilmesi gerekir. Çünkü piyasadaki sahte yedek parçalar, aracın satış sırasında değerinin altına bir ücrete satılmasına sebep olmaktadır.
 3. Aracın ana parçasından büyük veya küçük bir parçanın araca takılması doğru değildir. Araçla uyumlu olmayan parçalar, bir süre sonra aracın olumsuz şekilde etkilenmesine sebep olmaktadır.

Üsküdar BMW Yedek Parça

Üsküdar BMW Servisi Ücreti

Üsküdar BMW Servisi Ücreti

BMW servisi, İstanbul un birçok yerinden gelen araca ev sahipliği yapmaktadır. Servise gelen araçların marka ve modeli aynı olabilir. Ancak sorunları birbirinden farklıdır. Servise motor bakımı için gelen bir araç ile yedek parça taktırmak için gelen bir aracın servis ücretinin aynı olması beklenilecek bir durum değildir. Çünkü ikisi farklı bölümlerdir. Ve her bölümün bakım ve onarımı birbirinden farklıdır. Bu anlamda ücret ile alakalı net ve doğru bilgi için servise başvurmalıdır.  Üsküdar oto servis işlemleriniz için servisimizin vale hizmetinden yararlanarak, Üsküdar motor yağ ve filtre değişimi, araç bakımı ve tüm servis işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Üsküdar BMW Servisi Ücreti

En Yakın BMW Yetkili Servis

En Yakın BMW Yetkili Servis

Servis seçimi yaparken araç sahipleri, öncelikli olarak marka ve model bilgisi sormalıdır. Çünkü daha önce BMW model son çıkan bir araç ile çalışmamış bir servise araç teslimi yapmak doğru değildir. Özellikle yeni çıkan araçlar, bakım ve onarım konusunda tecrübe beklemektedir. Bu anlamda araçta oluşan her hangi bir hasar veya arıza durumunda en yakın BMW servisine başvurulmalıdır. İstanbul, Libadiye Bmw servisi olarak tüm Bmw modellerine oto servis çalışmaları yürütmekteyiz. 

En Yakın BMW Yetkili Servis