Oto Kuaför
Car Care

Oto Kuaför

Oto kuaför hizmetimizde tavan, taban, koltuklar, döşeme, torpido ve plastik aksam, bagaj, kapı fitil ve çıtaları, dâhil temizlenir, aşındırıcı ve yıpratıcı olmayan pH seviyesi uygun alkali temizlik ürünleri ile uygulama yapılır. Aracınız sıcak hava ahtapotu ile kurutulur.

Oto Kuaförde Hangi İşlemler Uygulanır?

Ümraniye oto kuaför uygulamamız sayesinde Kumaş ve deri koltuklar üzerine uygulayacağımız özel koruyucular, otomobilinizin döşemelerini koruma altına alacaktır. Kumaş koltuklarınızın döşemelerini nano boyutlarda ve kumaşın liflerine inerek saracak olan kumaş koruyucumuz, bu yüzeyin rengini, kokusunu veya dokusunu değiştirmeyecektir. Deri koltuklarda ise özel deri bakım losyonları sayesinde çatlamalara karşı ekstra bir koruyuculuk sağlanır. Aracınız oto kuaför işleminden sonra tertemiz ve ilk günkü gibi olacaktır. Birsay car care firması olarak bu uygulamaları konusunda uzman ve deneyimli kadro ile yapmaktayız. Dönemsel olarak oto kuaför kampanyaları, detaylı iç temizlik kampanyaları, ozon ile anti bakteriyel temizlik fırsat ve indirimleri oluyor. Siz değerli müşterilerimiz bizi takipte kalın, fırsat ve indirimlerden yararlanın. İç detaylı temizlik ve oto kuaför uygulamalarında aracınız eskisi gibi pırıl pırıl ve temiz olsun, Ayrıca oto Detailing işlemlerinden sonra isteğe bağlı koltuk koruma, kumaş koruma, deri koruma, vinil koruma ve torpido plastik aksam koruma gibi uygulamalarımız ile bu temizliği kalıcı hale getirebiliriz.
Oto temizliği çalışmaları yapılırken tercih edeceğiniz hizmet firması alacağınız hizmet kalitesini belirler. Bu konuda servisimizin sunduğu hizmette bulunan ayrıcalıklar şu şekildedir:
 • Servis deneyimi
 • Temizlik kadrosunun tecrübesi
 • Kullanılan aparat ve temizlik teknolojisi
 • Temizlik deterjan ve kimyasal farkı
 • Ekonomik ve yüksek kaliteli hizmet
Bu ayrıcalıklı ve özel hizmetler sayesinde araçların çok daha güvenli olması sağlanmıştır. İçinde saatler geçirilecek olan bir aracın çok iyi temizlenmesi ve sağlıklı olması büyük bir gerekliliktir. Sağlıklı ve konforlu yolculuğa önem veren tüm araç sahipleri için iyi bir temizlik her zaman en önde gelen hizmetler arasındadır. Araç içinde solunacak hava ve yorulduğunuzda kafanızı koyduğunuz koltuklar illa ki sağlıklı olmalıdır. Bu sayede daha temiz ve rahat edeceğiniz bir ortamın ortaya çıkması söz konusu olur. Temizlik sıralamasını çok iyi bilen ve yaptığı her işe özenen ekipler sayesinde, Ümraniye oto kuaför olarak daha kaliteli bir oto temizliği hizmeti sunuyoruz.
Araç temizliği hizmetlerimiz çok yönlü ve avantajlıdır. Temizlik işlemi ve sonrasında koltuk kaplama hizmetlerimiz, aracınızın çok uzun süre tertemiz olmasına katkı sağlar. Kaba toz ve kirlere ek olarak çıkarması zor lekeleri en kısa zamanda temizleyip aracınızı daha güvenli hale getiririz. Sağlığını düşünen herkes servisimizin başarılı temizlik çalışmalarından yardım almalıdır. Tabanda bulunan paspaslar, koltuklarda bulunan kılıflar ve döşemede destek sağlayan aparatlar tarafımızdan özenle temizlenir. Toz ve partikülleri çok iyi temizleyen, emiş gücü yüksek süpürgeler kullanıp aracınızda tertemiz bir ortam yaratırız. Çok titiz ve başarılı olan kadromuz kapsamlı temizlik hizmetlerini çok hızlı bir şekilde size sunar. Araca gönül rahatlığı ile binmek ve sağlıklı yolculuk yapmak istiyorsanız servisimizin size sunacağı oto temizlik hizmetleri isteklerinize en doğru cevabı verecektir.

Detaylı Oto Kuaför

Detaylı oto kuaför hizmeti araçta çokça zaman geçirenler için büyük önem arz eder. Adeta ev ile araç arasında önemli benzerlikler bulunur. Sağlıklı olmak adına insanlar araç temizliğine her zaman gerekli önemi verirler. Bu dikkat sayesinde araçların mis gibi ve tertemiz olmasını sağlamak elinizde olur. Detaylı ve baştan sona temizlik işlemlerinde şu uygulamalara dikkat edilir:

 • Paspaslar çıkarılır, yıkanır.
 • Yan döşemeler temizlenir.
 • Koltuk döşemeleri temizlenir.
 • Aralık ve boşluklar dikkatle temizlenir.
 • Yan, tavan, göğüs ve zemin temizliği yapılır.
 • Taban çamurları temizlenir.
 • Tüm camlarda iç ve dış temizlik yapılır.
 • Baştan sona kapsamlı bir göğüs, torpido ve iç unsurlar temizliği yapılır.
 • Koltuk ve iç aksesuarlar koruma unsurları ile desteklenir.
 • Temizlik esnasında özenle seçilmiş aparat, deterjan ve makineler kullanılır.
 • Temizlik işi uzman ekipler tarafından yapılır.
 • Sağlıklı, ekonomik ve sağlıklı bir hizmet sunulur.
Çok kapsamlı araç temizliği esnasında aracın iç ve dış temizliğine büyük önem verilir. Bu sayede daha ferah ve güvenli şekilde araç yolculuğu yapmak söz konusu olur. Birsay oto olarak modern bir serviste çok sağlıklı ve kapsamlı temizlik hizmetleri ile yanınızdayız. Belli aralıklarla alacağınız Ümraniye oto kuaför hizmetleri aracınızın çok daha güvenilir olmasını sağlayacaktır. Arabanızın içinde ve dışında düzenli olarak yapılacak olan temizlik, mikroplardan arınmış ve sağlıklı bir araç için size destek sağlayacaktır. Zamanında ve uygun koşullarda yapılan temizlik toplum nazarında itibarınızın artmasına neden olacaktır. Aracınıza sizinle birlikte sevdiklerinizsin ve konuklarınızın da bindiğini unutmamak gerekir.
Detaylı oto kuaför hizmetlerimiz bu alanda en güvenilir ve uygun hizmetler arasında yer alır. Bu iş için ödediğiniz para asla boşa gitmez. Fiyat ve hizmet performansı tam olarak istediğiniz koşullarda uygun sonuç verir. Belli aralıklarla düzenli temizlik yapılmazsa aracınızda istenmeyen kokuların ortaya çıkması kaçınılmaz olur. Aracınıza her bindiğinizde kötü kokuları almak istemiyorsanız aracınızın iç temizliğine gereken önemi vermeniz gerekir. Evinizden sonra beklide en çok zaman geçirdiğiniz yer aracınızın içidir. Burada geçirdiğiniz zamanları sağlıklı ve rahat hale getirmek için belli periyotlarla temizlik yaptırmalısınız. Servisimizin bu konudaki deneyim ve tecrübesi aracınızın sürekli olarak arınmış ve temiz olmasına destek verecektir.
Oto kuaför hizmetleri çok titiz ve detaylı çalışmalarla kendini gösterir. Ferah bir araç içi aynı zamanda sağlıklı özelliği ile kendini gösterir. Araç, gereç ve temizlik kimyasallarını kullanma konusunda deneyimli ekiplerimiz size yakışan bir temizlik konusunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Güven veren temizlik çalışmalarımız en kısa sürede gerçekleşecek ve aracı servisten çabucak alma şansına sahip olacaksınız. Bosch marka güvencesi ile verdiğimiz tüm hizmetlerin ayrıcalıklı olduğunu size hatırlatmak isteriz.

Oto Kuaför Kampanyaları

Oto kuaför kampanyalarıt emiz ve kaliteli hizmeti uygun şekilde size sunmamıza destek sağlar. Aynı zamanda ekonomik bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka bize başvurmanızı tavsiye ederiz. Birsay otomotiv olarak çok sık şekilde kampanyalı hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz içinde araç temizliği ve oto kuaför hizmetleri önemli bir yer tutmaktadır. Araç için kapsamlı bir temizlik konusunda bizi tercih edecek olursanız kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmetten yararlanma şansı bulursunuz.
Oto kuaför ve temizlik kampanyaları dönemsel ve mevsimsel olarak farklılık göstermektedir. Oto kuaför kampanyalarından faydalanmak için bizi takip etmeniz yeterli, Yaz dönemi daha çok pasta cila, boya koruma uygulamaları ağırlıklı olurken, Kış dönemi oto kuaför kampanyaları daha çok yağmur kaydırıcı, iç detaylı temizlik, taban halısı kurutma gibi uygulamalar oluyor.
Oto kuaför kampanyaları, ozon ile anti bakteriyel temizlik fırsat ve indirimleri karşınıza çıkıyor. Siz değerli müşterilerimiz bizi takip de kalın, fırsat ve indirimlerden yararlanın. İç detaylı temizlik ve oto kuaför uygulamalarında aracınız eskisi gibi pırıl pırıl ve temiz olsun, Ayrıca oto Detailing işlemlerinden sonra isteğe bağlı, koltuk koruma, kumaş koruma, deri koruma, vinil koruma ve torpido plastik aksam koruma gibi uygulamalarımız ile bu temizliği kalıcı hale getirebiliriz
Detaylı oto kuaför hizmeti veren usta personelimiz çok titiz bir çalışma yürüterek aracınız için en gerekli temizlik hizmetini size sunar. Adımıza ve markamıza yakışan hizmet sunmak firma prensiplerimiz arasında yer alır. Ümraniye oto kuaför olarak her aşamada aracınız için en gerekli hizmeti sunarız. İşlemlerimiz tamamlandıktan sonra aracınıza biner binmez bu farkı hemen görürsünüz. Hizmet kalitesi ve uygun fiyatlar konusunda servisimizin hizmetleri daima sizin için daha iyi bir tercih olacaktır.
Oto kuaför kampanyaları her araç sahibinin faydalanması gereken bir temizlik ve bakım hizmetidir. Aracınız bu hizmeti alacak olursa maddi ve manevi olarak sizin için çok önemli avantajlar ortaya çıkacaktır. Toz, kir ve rahatsız edici unsurları ortadan kaldırmak için deneyimli ekiplerimiz vakumlama özelliği olan makineden yararlanır. Makineyi kullanma ve doğru noktalara uygulama konusunda usta ekiplerimize güvenebilirsiniz. Ortama saçılan partiküllerin insanları hasta etme riskini unutmamak gerekir. Eğitimli ve tecrübeli ekiplerimiz asla bu tip olumsuzluklara fırsat vermez. Kullandığımız deterjan ve kimyasallar özenle seçilmiştir. Temizlik sonrasında aracınızın içi tertemiz olur ve mis gibi kokar. Soluduğunuz havanın temiz olduğundan da emin olabilirsiniz.
Ümraniye oto kuaför konusunda arayışınızı sonlandırmalı ve servisimizin verdiği güvenilir hizmeti tercih etmelisiniz. Bu sayede kendinizi emniyette ve rahat hissedebilirsiniz. Araç içi plastik ve benzer aksamlar için kullandığımız kaliteli malzemeler uzun süre parlaklık ve koruma sağlayacaktır. Aracınızı satmayı düşündüğünüzde ise müşterileri etkileme şansına sahip olacaksınız. Daha kaliteli ve ekonomik bir oto temizliği için biz her zaman hizmete hazırız. Temizlik gibi önemli bir konuda uzmanlaşmış olan ekiplerimize her zaman güvenebilirsiniz. Aracınızın gerçek değerini bulması ve çok daha temiz olması için uygun hizmetlerimiz size önemli bir şans sağlayacaktır.

Oto Kuaförde Oto Yıkama İşlemi

Oto yıkama kuaförişlemleri ile göz bebeğiniz olan araçlarınızın her zaman çok temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Burada yapacağınız doğru bir tercih sürekli olarak kafanızın rahat etmesine katkı sağlayacaktır. Dış etkenler ve iç etkenler sebebiyle araçların sürekli olarak kirlenmesi söz konusudur. Alacağınız doğru bir karar ile aracınızın sürekli olarak daha sağlıklı bir hizmetten yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Başta çamur olmak üzere kurum ve toz gibi unsurlar aracın dış gövdesini kirletir. Trafiğe çıktığınız anda aracınızın bakımlı ve temiz olmasını elbette istersiniz. Bunun yanında aracın içindeki lekelerin yıkanması, temizlenmesi ve kurutulması araçları çok daha temiz ve sağlıklı hale getirecektir. Servisimiz bünyesinde devam eden çalışmalarda aracınız için en kalıcı ve doğru hizmetler tarafımızdan müşterilere sunulmaktadır.
Birsay Car care Oto kuaför hizmeti sunarken ayrıca aracınıza cilalı oto yıkama hizmeti de vermektedir. İster oto kuaför işlemi yaptırın, ister sadece araç oto yıkama hizmeti olarak yararlanın, oto yıkamada zararlı asitli köpükler yerine, aşındırıcı olmayan cilalı şampuanlar ile aracınızı yıkıyoruz. Araç yıkamaya ilk önce 200 bar, araca ve plastik aksama zarar vermeyecek basınçlı su ile başlıyoruz. Aracınız su ile yıkandıktan sonra, kosnik olmayan cilalı şampuan ile ve fırça kullanılmadan sünger yardımı ile temizlenir, jantlar ve jantlarda oluşan kir balata tozları için ise özel jant temizleyici spreyler kullanılır. Sonrasında yine araca zarar vermeyen 200 bar basınçlı tazyikli su ile aracınız durulanır.
Oto yıkama işlemi bittikten sonra araç kurulama alanına alınır ve burada aracın dış yüzeyi mikro fiber bez yardımı kurulanır. Araç yıkama işlemi aracın sadece dışı ile ilgili ise bu aşamada işlem bitmiş olur.
İç dış oto yıkama yaptıran otomobiller ise bu aşamaya ek olarak, aracın iç mekânı süpürge yardımı ile temizlenir, paspaslar yıkanır, camlar içerden özel güderi bez ile iz kalmayacak şekilde silinir. Böylece aracınız iç dış yıkanmış olur.
Oto temizliğini iki başlıkta incelemek mümkündür. İç temizlik ve oto yıkama kuaför işlemleri aynı anda uygulamaya konur. Böylece araçların daha temiz hale gelmesi söz konusu olur. İç ve dış temizlik hizmetlerimiz güvenilir ve örnek teşkil eden hizmetler olarak karşınıza gelmektedir. Yağışlı havalarda veya çamur birikintisi bulunan yollarda araçların kirlenmemesi imkânsızdır. Ekonomik ve kaliteli bir temizlik hizmeti ile servisimiz siz müşterilerimizin yanındadır. Her türlü bakım ve temizlik konusunda Birsay oto güvenilir hizmet adresidir. Kampanyalı, ekonomik ve son derece kaliteli temizlik hizmetlerimiz aracınıza her zaman değer katacak ve onu daha sağlıklı hale getirecektir.

İlgili Konular

Oto klima gazı bittiği nasıl anlaşılır?

Oto klima gazı bittiği nasıl anlaşılır?

Klima aracının içerisinde yer alan bölümlerden biridir. Klimanın çalışmasına yardımcı olan birçok sistem vardır. Bu sistemlerden en önemlisi klima gazıdır. Klima gazının bitmesi klimanın işlevini yerine getirmemesine sebep olmaktadır. Klima gazının bittiğini anlamak için bazı yöntemler vardır. Bunlar;

Rehbere git

Silecek Motoru Tamiri

Silecek motoru tamiri sorunların giderilmesi ve bu parçanın verimli şekilde çalışması açısından önem arz eder.

Rehbere git
Silecek Motoru Tamiri
Oto mekanik

Oto mekanik

Otomobillerin karmaşık mekanik yapısı, zaman zaman arızaları beraberinde getirebilir.

Rehbere git

Marş Dinamosu Arızası

Rehbere git
Marş Dinamosu Arızası