Oto Cam Filmi
Diğer Hizmetler

Oto Cam Filmi

Araç camlarında kaplama nitelikli uygulamalar olarak bilinen oto cam filmi; otomobillerde iç ısı, cam bütünlüğü ve sinyalizasyon dönüşümü gibi işlevler sunan; cama üzerine boşluksuz yerleşim anlayışıyla entegre edilen kaplamalardır.

Bu kaplamaların sahip olduğu işlevler oto kullanımında konfor ve güvenlik kriterlerini karşılamaktadır. Aynı zamanda görsel bakımdan şıklık sunan cam film uygulamaları, otomobillerde yaygın şekilde kullanılmaya devam etmektedir.
Oto Cam Filmi Nedir?
Araç camlarının kaplama uygulamaları olan oto cam filmi; farklı ölçeklerde gerçekleştirilen ve farklı işlevlere hizmet eden bir uygulamadır. Oto cam filmlerinin kullanılmasıyla araç sahiplerinin elde ettiği işlevsel hizmetlerden birkaçı şu şekilde sıralanabilir:
 • Kaza anında camın dağılarak yolculara zarar vermesini önleyen bir bütünlük sağlar
 • Telsiz sinyallerinin yansıtılmasıyla dijital saldırıların önünü keser
 • Araç içi ısı dengesinin korunmasına katkı sunar ve güneş ışığını engeller
 • Özellikle siyah araçlarda bütüncül bir görünüm sunar ve şıklık katar
 • Araç içi görüntüsünü engelleyerek güvenilir ortam kullanımı sağlar
Araçlarda kabin içi ısı dengesinde özellikle yaz aylarında en çok katkı sunan materyal oto cam filmi olarak bilinen kaplama uygulamalarıdır. Bu uygulamalar sayesinde güneş ışığı engellenerek araç içinde yoğun sıcaklık birikimi de ortadan kaldırılmış olur. Aynı zamanda camın bütünlüğünü koruyan bir başka güvenlik işlevine sahiptir ve kaza anlarında camın dağılarak yolcuların üzerine gelmesine ve yaralanmaların olmasına mahal vermemektedir. 

Oto Cam Filmi Yasal Mı?

Cam filmlerinin birbirinden farklı ölçekleri bulunmaktadır ve her ölçek aslında iç kabin görünümünün ne boyutta olacağını belirler. Güvenlik önlemleri kapsamında araç cam filmleri sebebiyle kameraların araç içini görmesini engelleyen ölçeklerde film kullanımı yasaklanmıştır. Ancak sonradan bu yasak yalnızca ön cam ve sürücü camını kapsayan bir hale evirilmiştir.
Oto cam filmlerinde ölçek küçüldükçe koyuluk artmaktadır. %20- %35- %50 gibi değerlerle ifade edilen film ölçekleri arasında iç kabinin en fazla göründüğü ölçek %50 ölçeğidir. Yani ölçek küçüldükçe oto cam filmi için yoğunluk artar. Oto cam filmlerinin uygulama nitelikleri kullanım konforu açısından oldukça mühimdir. Profesyonel uygulanmayan cam filmlerinde sonradan soyulmalar meydana gelebilir. Bu sebeple uzman uygulayıcılar tarafından yapılan nitelikli kaplamalar tercih edilmelidir. Üsküdar Oto Cam Filmi, İstanbul, Libadiye Oto Cam Filmi işlemleriniz için her marka ve model araca hizmet vermekteyiz.

Araç Cam Filmi Kaplama Nasıl Yapılır?

Araç filmi kaplama bir araca vereceğiniz değeri gösteren bir uygulamadır. Koyuluk derecesine göre, 1, 2, 3 ve 4 numaralı seçenekler koyuluk farkı ile birbirinden ayrılır. Aracınıza ve kendi kişisel isteklerinize uygun olarak tercih yapmanız söz konusudur. Kaliteli malzeme ve uygulama adresi olan Birsay oto, tercihinize uygun olarak en iyi cam filmini tedarik edecek ve size sunacaktır.
Oto kuaför ve Araç Detailing hizmetlerinde çok aranan uygulamalardan biri ise araç cam filmi uygulaması. Araç cam filmi uygulaması car care sektöründe önemli bir yere sahiptir. Peki, araç cam filmi nasıl yapılır? Aracınızın camlarına zarar vermeden, kapı fitil ve döşemeleriniz sökülmeden camın dışından kalıp alınarak sonra içerden yapışması sayesinde içten yapılır. Araç cam filmi kaplama hususunda dikkat edilecek en önemli nokta ise kaliteli ve garantili cam filmi kullanımıdır. Araç cam filmi uygulamalarında konusunda uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Birsay car care firması olarak bu işi garantili yapmaktayız.
Birsay oto güvencesi ile sunduğumuz cam filmi uygulamasının pek çok önemli avantajı bulunmaktadır. Araçlarınızın içi aslında kendi özel kişisel alanlarınızdır. Bu alanları korumak üzere alacağınız tedbirler size önelmiş derecede avantaj ve katkı sağlayacaktır. Bir araçta neden cam filmi olması sorusunun cevapları şu şekildedir.

 • Mahrem alanı oluşturma
 • Güneşe ve aşırı ışığa karşı koruma
 • Şık bir modifiye imkânı sağlama
 • Göz sağlığını koruma
Görmüş olduğunuz bu faydalar cam filmi tercih etmek için yeterlidir. Cam filmi kullanmak araç sahiplerinin ve yolculuk yapanların ayrıcalıklı olmasına destek verir. Araç camları yolcu ve sürücüler için dışarıyla bağlantıyı sağlar. Bazen araçlarda uzun süre kalmak gerekebilir. Uzun süren yolculukları düşünecek olursak cam filmi ile alınacak olan tedbirler bir aracın daha konforlu ve güvenilir olmasına destek sağlar.
Araç filmi kaplama konusunda öne çıkan iki önemli ve hassas konu vardır. Cam filmi ve uygulama kalitesi araçlar için büyük önem takır. Araç kaplama ürünlerinde kaliteyi elinden bırakmayan servisimiz işçilik konusunda da her zaman aracınıza en uygun çalışmayı yapar. Aracınızın iç ve dış görüntüsünü pozitif etkileyen bu uygulama sayesinde aracınızın bambaşka bir hava yakalamasını sağlayabilirsiniz.
Araç filmi kaplama süreci servisimizdesorunsuz olarak gerçekleşir. Uygun kalınlık ve uygun ölçüdeki film kullanımı bu sürecin kısa zamanda en sorunsuz şekilde sonuçlanmasına yardımcı olur. Yıllar boyunca kazanmış olduğumuz tecrübe sayesinde sizin için en uygun tonda cam filmini size öneririz. Alacağınız öneri sayesinde doğru kararı verebilirsiniz. Uygulama sonrasında ise camlarınızdan ve cam filminden en yüksek verimi elde etmeniz söz konusu olur. Yol ve yolculuk güvenliği için, aynı zamanda yüksek konfor için Birsay oto hizmetleri size yardımcı olacaktır.

Oto Cam Filmi Kaplama Ve Malzeme Seçimi

Oto cam filmi kaplamahizmeti alırken kullanılan malzeme çok önemlidir. Oto cam filmi ve malzeme seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli konular ise cam filminin ısı kesme özelliği olup olmaması, yine oto cam filminde UV filtresi olup olmaması, filmin ısıya maruz kaldığında renk değiştirmemesi, ayrıca oto cam filminde çizilmez özellik olması başlıca dikkat edilmesi gereken konulardır.
Araç camlarının durumu ve ölçüsüne göre cam filmi değerlendirmesi yapmak gerekir. Cam filminden ne beklediğiniz konusu da önemlidir. Bu konuda hizmet alırken size sunulan tercih ve fikirleri de değerlendirerek karar verebilirsiniz. Bu ürünün piyasada kullanılan modelleri şu şekilde karşınıza gelir:

 • %5 En koyu cam filmidir ve şehir trafiğinde daha az kullanılır.
 • %20 ışık geçirgenliği olan ve en fazla kullanılan modeldir.
 • %35 kullanışlı ve orta tonda bir modeldir.
 • %50 En açık ton rengine sahip olan bu ürün ısı kontrolü avantajı sağlar.
Her bir modelin renk tonu ve kullanım alanı bakımından birtakım avantajları bulunur. Sizin isteğinizi değerlendiren uzmanlarımız en uygun seçenek konusunda sizi ikna edecek çözümler sunar. İşlem sona erdikten sonra aracınız size özel fırsat ve avantajlar sağlar. Trafik kurallarına uygun şekilde yapılan tercihler araç içi konforunuza önemli derecede katkı sağlar. Yapımda kullanılan termoplastik polimer reçine çok uzun ömürlü ve özelliğinden bir şey kaybetmeyen malzemedir. Bu malzemeden yapılmış olan ürünler her türlü ışık ve foton etkisine karşı direnç ortaya koyar. Servisimiz tarafından sunulan hizmet sayesinde aracınızda bulunan cam filminin ilk günkü yeniliği ve işlevselliği size önemli bir konfor sağlar.
Birsay Car care çözümleri tüm araç kaplama çalışmalarında olumlu sonuç vermiştir. Özenli malzeme seçimine ilave olarak uzman kadromuz ile en güvenilir kaplama çalışmaları servisimiz tarafından yapılmaktadır. Elimizde malzeme konusunda önemli bir çeşitlilik ve zengin alternatifler vardır. Aparat, alet ve benzer teknolojilerimiz de her zaman hazır durumdadır. Buna ek olarak uzmanlarımızın hızlı ve pratik çalışmaları söz konusudur. Bu yan yana gelen imkânlar sayesinde aracınızın kaplama ile ilgili tüm hizmetleri en kısa sürede verilir. Hızlı olmanın yanında uzman ekiplerimiz çok dikkatli çalışmalarla kaplama uygulaması yapar. Oto cam filmi kaplama ihtiyacınızı kaliteli ve uygun şekilde karşılamak için biz her zaman hazırız. Hizmet kalitemiz ve uygun koşullarımız sizler tarafından takdir görecektir.

Araç Cam Film Kaplama Fiyatları

Araç cam film kaplama fiyatlarıalınan hizmetin her aşamasına göre değişkenlik gösterir. Kurumsal ve tecrübeli kimliğe sahip olan servisimiz bu konuda en kaliteli film ve kaplama malzemelerini kullanır. İşçilik kalitesi de yüksek olduğundan, servisimizi tercih etmek için çok sayıda sebebiniz bulunur. Birsay oto bünyesinde verilen tüm hizmetlerde kalite birinci planda gelir. Cam filmi kaplatmak isteyen ve aracına değer verenler bizi seçerek en başta doğru karar vermiş olur. Uzun ömürlü ve kaliteli bir hizmet beklentisi, her zaman tarafımızdan yapılan çalışmalarla karşılanır.      
Car care hizmetlerimiz arasında araç cam film kaplama fiyatları ve oto cam filmi nasıl yapılır soruları ile çok karşılaşıyoruz. Araç cam filmi fiyatı alırken dikkat edilecek hususlardan en önemlisi oto cam filminin kaliteli ve garantili olmasıdır. Araç cam filmi kaplama fiyatı veren kişilere araç cam filminin markasını ve özelliklerini sorarak daha doğru bir oto cam filmi kaplama hizmeti alabilirsiniz. Araç cam filmi kaplama fiyatları, ürüne markaya ve garanti koşullarına göre değişkenlik gösterir. Oto cam filmi kaplama fiyatı alırken mutlaka bizim gibi kurumsal car care merkezlerini tercih edin.
Servisimiz aynı anda birçok aracın hizmet alabileceği altyapıya sahiptir. Hizmeti en kısa zamanda almak isteyen müşterilerimiz için bu çok iyi bir haberdir. Buna ilave olarakaraç cam film kaplama fiyatları müşterilerimizin tam da beklediği koşullardadır. Merdiven altı olarak tanımlayabileceğimiz çok sayıda dükkân bu hizmeti vermektedir. Ne yazık ki zaman geçtikçe bu hizmetlerden önemli oranda şikâyetler söz konusu olmaktadır. Bu tür bir hizmet almak ve arkanıza bakmadan iyi bir karar vermek isterseniz, hizmet tecrübesi ile öne çıkmış olan bir firmayı seçmek ilk doğru kararınız olacaktır. Bu sayede çok olumlu bir adım atma ve aldığınız hizmetten memnun olma şansına sahip olabilirsiniz.
Oto cam filmi kaplamaservisimizin güven veren hizmetleri arasındadır. Cam filmi olarak kullandığımız kaliteli malzemeler hizmet kalitemizin artmasına önemli katkı sağlar. Her türlü teknisyen ve işçilik kalitesi ile müşterilerimize memnuniyet veren bir çalışma yaparız.  Aracınızda cam filmi ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bu konuda size en doğru bilgi ve hizmeti veren servis ile iletişim kurmalısınız. Ürünler ve hizmetlerimiz hakkında vereceğimiz bilgiler bu konuda doğru fikir almanıza yardımcı olacaktır. Alacağınız bu bilgiler doğrultusunda en doğru ve isabetli adımları atmanız daha kolay olacaktır.
Cam filmi kaplama işlemi tamamlanır tamamlanmaz aracınızı servisten çıkarabilirsiniz. Trafiğe çıktığınız o ilk anda aracınızda kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Bu elde edeceğiniz konforun çok uzun süre size avantaj sağlayacağını belirtmemiz gerekir. Güneş ve benzer dış etkenlerden koruma sağlayan cam filmi modellerimiz, gerekli uygulama sonrasında size önemli bir konfor sağlayacaktır.

İlgili Konular

Arabada motor değişirse ne olur?

Arabada motor değişirse ne olur?

Aracın motoru, kullanıma bağlı olarak eskimekte ve performansını düşürmektedir. Performansın canlandırılması ve yenilenmesi için rektifiye işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler sayesinde araç, eski performansına kavuşmaktadır. Ancak bazı durumlarda araç sahipleri motor değişimi yapmaktadır. Motor değişimi yapıldıktan sonra araç, alınabilir, binilebilir veya satılabilir. Yenilenen motorda bu üç işlem gönül rahatlılığı ile uygulanır. Ancak gerekli garanti işlemlerinin düzgün bir şekilde yapılmış olması gerekir. Garanti işlemi yapılmayan ve firma standartlarına uygun...

Rehbere git

Helezon Yayı Arızası

Rehbere git
Helezon Yayı Arızası
Oto klima gazı bittiği nasıl anlaşılır?

Oto klima gazı bittiği nasıl anlaşılır?

Klima aracının içerisinde yer alan bölümlerden biridir. Klimanın çalışmasına yardımcı olan birçok sistem vardır. Bu sistemlerden en önemlisi klima gazıdır. Klima gazının bitmesi klimanın işlevini yerine getirmemesine sebep olmaktadır. Klima gazının bittiğini anlamak için bazı yöntemler vardır. Bunlar;

Rehbere git

Marş Dinamosu Arızası

Rehbere git
Marş Dinamosu Arızası