Birsay Otomotiv Hakkında

Birsay Otomotiv Hakkında

Birsay Otomotiv, araçların ömrünü uzatmak ve daha konforlu bir sürüş sağlamak için alması gereken bakımların hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek adına 7/24 çalışan bir araç servisidir.

Sunduğu hizmetler ve benimsemiş oluğu hizmet ilkeler çerçevesinde adından kısa sürede söz ettirmeyi başaran Birsay Otomotiv, günümüzde de söz konusu ilkeler çerçevesinde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Hizmet ve İletişimde Birsay Kalitesi

Sunulan hizmetlerin detaylarından önce, hizmeti sunan firmanın ve personellinin benimsemiş olduğu iletişim ilkeleri önemlidir. Araç sahiplerinin merak ettiği her soruyu cevaplandıran alanında uzman bir iletişim bölümü ile çalışan Birsay Otomotiv, bu iletişimini teknik elemanları ile de desteklemektedir. Araç sahiplerinin yüzlerini gülümseten hizmetleri ile otomotiv sektörüne farklı bir soluk kazandıran Birsay, her gün daha fazla büyüyen ailesini de buna borçludur.

Birsay’da araç bakımı ya da onarımı yaptıran araç sahiplerinin bütün soru ve sorunlarına yanıt bulmaları mümkündür.  Araç sahiplerine verilen her bilgi şeffaf çalışma şartları ilkesine uygundur.   Serviste bulunan elemanların hoş görülü tavrı ise, samimiyetin oluşmasını etkileyen başlıca faktörlerden biridir.